OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

image_pdfimage_print

Znalezione obrazy dla zapytania jezus na pustyni

1. Zapraszamy do udziału w Drogach Krzyżowych: we czwartki o 17.00 dla dzieci, a później Msza święta; w piątek o 17.00 dla starszych, później również Msza święta. W Grudnej Kępskiej Droga Krzyżowa o 16.30 i również po niej Msza.

Dzieciom uczestniczącym w Drogach Krzyżowych będą rozdawane naklejki z poszczególnymi stacjami Drogi Krzyżowej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.00, a po nich Msza święta.
3. Bóg zapłać wszystkim pamiętającym za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary materialne na cele parafialne. Zebraliśmy 2460 zł. Dodatkowo z ostatnich składek w sumie 950 zł. na budowę kaplicy na cmentarzu Bóg zapłać!
4. Nasza Parafialna Schola będzie brała czynny udział w środowych Nowennach do MB Nieustającej Pomocy. Zachęcam inne Grupy duszpasterskie do włączenia się na stałe w to nabożeństwo.
5. We czwartek wieczorem po zakończonej Mszy świętej spotkanie z ministrantami.
6. W sobotę wieczorem po zakończonej Mszy św. zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu katechez przedmałżeńskich (tzw. kurs przedmałżeński). Katechezy będą odbywać się w soboty wieczorem po zakończonej Mszy św. i potrwają do 13 kwietnia włącznie.
7. Bóg zapłać osobom sprzątającym w ubiegłym tygodniu za zrobienie porządku w kościele.
Grupa zebrała 80 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania proszę osoby z Harklowej: Dybaś, Mordawski, Skałba, Gajewska Iwona i Magdalena, Rewiś, Berkow, Stygar, Sepioł, Stój, Sepioł, Paluch, Babuśka, Halibożek i Leśniak. Sprzątanie w piątek wieczorem po Mszy św.
8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Artur Jacek SEKUŁA zamieszkały w Libuszy oraz Marlena LENARD zamieszkała w Libuszy. Zapowiedź III.

Arkadiusz Piotr JAGIEŁŁO zam. w Szczucinie oraz Marlena Stefania JAREK zam. w Kunowej. Zapowiedź II.

Daniel Damian WADAS zam. w Kobylance oraz Paulina Krystyn KIEŁTYKA zam. w Wójtowej. Zapowiedź II.

9. Bardzo dziękuję za prace na rzecz parafii: panu Majewskiemu wraz z pomocnikiem za uprzątnięcie gałęzi z placu poniżej plebanii, panu Łaskawskiemu za  pomoc przy drzewie, panu Wacławowi Jarkowi wraz z pomocnikiem za zrobienie nowych podestów i klęczników w niektórych ławkach na kościele oraz ofiarodawcy wyposażenia do łazienki na plebanię.
10. Dziękuję także pani Agnieszce Kosibie za zrobienie dekoracji wielkopostnej.
11. W dniach 15-25 lipca parafia Cieklin organizuje pielgrzymkę po sanktuariach Francji i nie tylko. M. In. Lisieux, Mont Saint Michele, Lourdes, Turyn, Wiedeń, Bratysława. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń. Zapisy pod nr telefonu 606 959 419. Jest jeszcze około 20 miejsc wolnych.  
12. Za tydzień po Mszach świętych – jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca – zbiórka do puszek na rzecz Parafialnej Caritas.
13. W zakrystii są do nabycia baranki na stół wielkanocny w cenie 5 zł.
14. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na misje – tzw. Ad Gentes będzie za dwa tygodnie – po Mszach świętych.
15. Wójt Gminy Skołyszyn zwołuje zebranie wiejskie mieszkańców wsi Harklowa w dniu 16 marca (sobota) o godz. 17.00 celem wyłonienia kandydatów na sołtysa i członków Rady Sołeckiej. Wybory odbędą się w ustalonym terminie. Sołtys wsi Harklowa informuje, że w dniach 12-15 marca w budynku starej szkoły będzie pobierany podatek rolny.