Komunikat w związku z ogłoszeniem zagrożenia epidemicznego

image_pdfimage_print

W nawiązaniu do najnowszych zarządzeń związanych z epidemią, mówiących, że w kościele nie może znajdować się więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę, informujemy, że od dnia 25 marca 2020 wejście do kościoła na Mszę świętą będzie możliwe tylko przez zakrystię i to w liczbie dopuszczonej przez prawo. Przykro nam, ale nie będą mogły wejść inne osoby, jeśli limit zostanie przekroczony.

Prosimy, aby w pierwszym rzędzie pozwolić uczestniczyć w Mszach świętych zarówno w niedziele, jak i na dniu powszednim rodzinom, które zamówiły za swoich bliskich intencję mszalną. Dziękujemy za zrozumienie.

PRZYPOMINANY, ŻE W CIĄGU DNIA OD MSZY PORANNEJ DO WIECZORA (do 16.30) KOŚCIÓŁ POZOSTAJE OTWARTY DLA TYCH, KTÓRZY PRAGNĄ PRZYJŚĆ NA PRYWATNĄ MODLITWĘ