Komunikat dotyczący Wigilii Paschalnej i Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego

image_pdfimage_print

Dzisiaj o godz. 19.00 liturgia Wigilii Paschalnej. Przypominamy, że w kościele nie licząc asysty może być najwyżej 5 osób, dlatego prosimy o wyrozumiałość i o pozostanie w domach i śledzenie naszych uroczystości za pośrednictwem złącza internetowego.

https://www.ap-media.pl/player

Transmisje uruchamiamy mniej więcej kwadrans przed rozpoczęciem liturgii

 Transmisja na YOUTUBE jest także możliwa (Harklowa kościół) ale w gorszej jakości zachęcamy więc do korzystania z powyższego linku

Przypominany niestety z przykrością, że jutro też obowiązują przepisy o pięciu uczestnikach liturgii, dlatego pozostawmy miejsce w kościele dla zamawiających intencję mszalną.

Niech Chrystus Zmartwychwstały, który pokonał piekło i szatana wleje w nasze zbolałe serca nadzieję, że ostatnie słowo w tym życiu zawsze należy do Boga i że On chce zbawienia każdego człowieka. Mimo trudów i przeciwności radosnego Alleluja!